Laivų ir civilinės statybos ekspertai

laivų statyba ir remontas, ofšorinės konstrukcijos, termoizoliavimas, elektros instaliavimas, civilinė statyba, betonavimas

Laivų Statyba
Civilinė Statyba
Termoizoliavimas
Suvirinimo Darbai
Elektros Instaliacija
Previous
Next

Patikimi verslo partneriai,

Kreditingumas

UAB CB Baltic sėkmingai sertifikavo įmonės laivų statybos gamybinius procesus pagal tarptautinį ISO 9001 standartą. 

Siekdami išlikti konkurencingi ir efektyvūs daug investuojame į kokybės gerinimą ir naujovių diegimą. Esame Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos nariai.

Inženerinė Kompetencija

Laivų statybą ir remontą vykdome jau 20 metų, o Lietuvoje veikiame nuo 2013 m. Ilgametė patirtis ir sėkmingas tarptautinių projektų įgyvendinimas leidžia pasiūlyti plataus spektro laivų statybos ir inžinerijos paslaugas.

0
Darbuotojas
0
Projektai
0
Europos Šalys

Kodėl turėtumėte patikėti mums savo projektą

Mūsų Vertybės

Svarbiausia mūsų vertybė – tai koncentracija į mūsų darbuotojus ir nuolatinį jų kompetencijų tobulinimą. Suburdami profesionalius laivų statytojus, sugebame išpildyti aukštus mūsų užsakovų darbų kokybės, našumo ir aplinkosaugos reikalavimus. Ir tai ne tik žodžiai, minimali mūsų komandos narių patirtis laivų statybos srityje siekia 5 metus, o didžiausią patirtį sukaupę profesionalai dirba jau po 20-25 metus, kurie užtikrins projekto sėkmę nuo pirmų žingsnių iki galutinio rezultato.

Mūsų kompetencija neatsiejama nuo griežtos darbo etikos – keliame aukštus reikalavimus sau ir mūsų darbų kokybei, o klientai gali būti tikri, kad bus rastas optimaliausias sprendimas rezultatui pasiekti.

Dviejų korpusų laivas

Pastatytas dviejų korpusų laivas (katamaranas), naudojamas žvejybai Kaspijos jūroje. 

Skyrių ir blokų statinys

Pastatytas skyrių ir blokų statinys ledlaužiui NB 513 ir NB 514 klientui Helsinkyje, Suomijoje.

Kabelių ritės

Kabelių ritės klientams Norvegijoje pastatytos mūsų partnerių ceche Klaipėdoje.